Väikelaev liisa viib lahedalt lahele

Kastielektrirataste rent Pärnus ja Kihnu saarel

Võimsa akuga kastielektrirataste rent nii Pärnus kui ka Kihnu saarel 2023

Keskkonna sõbralikud elektrirattad on aina populaarsemaks liiklemisvahendiks viimastel aastatel muutunud. Need sobivad eriti hästi just nendele inimestele, kes soovivad nautida värsket õhku ja mõnusat kulgemist ilma tugeva füüsilise pingutuseta. Elektrirattad sobivad nii linnas kulgemiseks kui matkamiseks. On just ju suve üks lahutamatu emotsioon tunda juustes kerget tuuleiili, nuusutada lillede ja taimede lõhna ning kuulda kõrvus linnulaulu. Elektrirattaga liigeldes naudid kerge vaevagaga pikki vahemaid.

 

Portaal Lahedalt Lahel on koguni kaks suurepärast uudist 2023 suveks

Oled tulemas suvepealinna puhkama, kuid mida teha suvel Pärnus? Plaanid minna reisile Kihnu saarele, aga millega seal liikuda?

Lahedalt lahedal soovitab aktiivse puhkuse nautimiseks rentida võimsa akuga vastupidavad kastielektrirattad, sest nii muudad oma teekonna veelgi nauditavamaks. Oled rohkem hetkes ja koged puhkuse emotsioone veel paremini.

 

Kastielektrirattaga sõit kulgeb muretult – Sina annad kergelt hoogu ja eletriratta mootor teeb ülejäänu

Kastielektriratta puhul on tegu nõnda nimetatud assisteeriva elektrimootoriga, mis tähendab seda, et mootor toetab sinu väntamist vastavalt valitud tasemele ja käigule. See on imelihtne ja selle sõiduga saab hakkama igaüks.

Kast mahutab palju

Oled puhkusel tabanud end mõttelt, et mitte kuhugi pole asju panna? Soovid kaasa võtta rannalina, piknikukorvi, rannapall? Pole probleemi! Ratta kastis on istmed neljale lapsele ja ratta kandevõime on 100kg. Nii mahutab ka kõige suurema pagasiga ringi rändav puhkaja oma arsenali hõlpsasti ära.

 

Kui pikalt saab sõita elektrirattaga?

Sõidu pikkus sõltub reisijate ja kaasa võetud pagasi raskusest.  Ühe aku laadimisega sõidab ära keskmiselt  60km. 

Hinnakiri 2023 

Kastielektri ratta rent üheks päevaks maksab 60 eurot.

 

Broneerimise info

Eletrilise kastiratta broneerimiseks saada e-kiri kapten@lahedaltlahel.ee või helista numbril +372 53 400 065.