Väikelaev liisa viib lahedalt lahele

Teenused

Kutsume Sind armsama, pere, sõprade või töökaaslastega lahedalt Liivi lahele. Viime seiklema Kihnu saarele, kruiisime Pärnu lahel päikeseloojangusse või püüame kala. Anna meile teada, milline on Sinu unistuste merepäev ja meie korraldame selle ära.

Tere tulemast väikelaev Liisa pardale!

Meresõit Kihnu saarele

Kihnu tuletorn

Kas teadsid, et Eestis on kokku 11 tuletorni, mida eelmisel aastal külastas kokku 99 606 inimest! Väikelaev Liisa kutsub Sind vaatama ja kogema seda kõige omanäolisemat nende hulgast – Kihnu tuletorni!

Kihnu külastuse pakett 2023

Pakume personaalset ja elamusterohket Kihnu saare külastuse paketti kuni üheksale reisijale!

→ Stardime hommikul Pärnu sadamast.

→ Enne Kihnu sildumist teeme keset merd soovi korral kosutava supluse või viskame õnged vette ja vaatame, kuidas kala näkkab.

→ Sadamas ootavad Sinu seltskonda ees elektrikastirattad, kuhu mahutad lapse, sõbra või seljakotid.

→ Avasta elektrikastiratastel Kihnu vaatamisväärsusi: Kihnu tuletorn ja muud põnevat.

→ Peale kosutavat einet suundume päikeseloojangu taustal tagasi Pärnusse.

Kui Neptun on helde, kingib ta hüljeste vaatluse võimaluse.

Tere tulemast Kihnu!

 

Lõbusõit Pärnu lahel

Mida teha Pärnus? Kutsume Sind laevasõidule kaheks või kolmeks tunniks Pärnu lahele või jõele. Tule kallimaga romantilist päikeseloojangut ja šampust nautima, korralda töökaaslastele meedejääv meresõit või üllata oma sõpru tähistades sünnipäeva väikelaev Liisal.  Kuumal suvepäeval nautige kosutavat suplust merevees või püüdke kala! Meri pakub parima puhukuse igal juhul. 

Meeldejääv elamus on meie kindel garantii!

Parim õhtusöök 

Oled Sa kunagi läinud õhtusööki nautima kiirpaadiga? Pakume välja kaks erinevat õhtusöögi paketti, kuhu kuuluvad meri, gurmeeelamus, päikeseloojang, šampus ja unustamatud emotsioonid. Kutsume Sind kahte White Guide Estonia 2023 poolt tunnustatud restorani! Tule naudi rannatee romantilis hetki!

Tõstamaa Meierei

Väikelaev Liisa kutsub mööda merd Tõstamaale! Meierei restoran, kus kohalikud maitsed, hea juust ja hea vein on toonud just neile  juba pärast eelmist suve White Guide 2023 soovituse. 

Restoran Groot

Merest ja meresõidukitest inspireeritud interjöriga restoran Groot ootab väikelaev Liisaga  meeldejäävale meresõidule ja õhtusöögile. Restoran Groot asub maalilises Varbla sadamas ja on kuulus omamaise tooraine poolest, sest kala on enamasti ise püütud ja liha ise kasvatatud. See on toonud neile White Guide Estonia 2023 tunnustuse ning toob inimesi aina uuesti ja uuesti tagasi.

Liitu infokirjaga